O této kampani

Těhotenství je úžasným obdobím plným očekávání a radosti. Avšak ženy s epilepsií mají otěhotnění a narození dítěte trochu složitější.

Kampaň založená na skutečných potřebách

Jaké informace ženy s epilepsií potřebují a kterých se jim stále nedostává jsme zjistili pomocí průzkumu mezi téměř 900 ženami z celé Evropy. Jejich postřehy zásadním způsobem ovlivnily koncepci této webové stránky. Naším cílem je pomoci ženám s epilepsií úspěšně komunikovat s lékaři a zajistit si potřebnou lékařskou podporu i odborné poradenství.

Doufáme, že tuto prospěšnou kampaň rozšíříme i do dalších oblastí světa.

Na základě klinických a osobních zkušeností

Tyto webové stránky vyvinula pracovní skupina, v níž byly zastoupeny ženy s epilepsií i lékaři. Jsme vděční za všechny fundované příspěvky jejích členů.

Skupina pracovala ve složení:

Prof. Gus Baker (předseda) a Ann Little (místopředsedkyně), Tea Bobinac-Krivacic, Prof. Martin Brodie, Elizabeth Cunningham, Erin Davies, Prof. Joanna Jedrzejczak, Barbora Jones, Prof. Lieven Lagae, Lorraine Lally, Prof. Janet Mifsud, Dr Barbara Mostacci, Dr Natela Okujava, Dr Francesca Sofia, Dr Janine Winterbottom a Leonie Wollscheid.

O Mezinárodním úřadu pro epilepsii

Mezinárodní úřad pro epilepsii (IBE) byl založen v roce 1961. Tato mezinárodní organizace má členy a pobočky ve více než 100 zemích světa. Naším posláním je zlepšování společenského postavení a zvyšování kvality života lidí s epilepsií i těch, kteří o ně pečují.

Středem zájmu IBE je člověk s epilepsií. Své aktivity soustředíme na širší zapojení veřejnosti, šíření informací o zdraví, mezinárodní obhajobu epilepsie, výměnu osvědčených postupů a podporu společenství lidí s epilepsií.

Spolupracujeme s našimi partnerskými organizacemi (odbornými, laickými i státními), které se epilepsií zabývají. Řízení a rozhodování v IBE je transparentní a demokratické.

IBE je neziskovou organizací registrovanou v USA (ID Charter 721834-DNP), osvobozenou od daně dle 501(c)(3). EID 59:2606654.

Projekt Epilepsie & Těhotenství byl vyvinut s finanční podporou společnosti Sanofi, která do projektového obsahu nemohla nijak redakčně zasahovat.

Ať jste v kterékoliv životní fázi, máme pro Vás informace, které Vám pomohou…